PRO FIRMY
 
 
OBJEDNEJTE SE NA ANTISTRESOVOU MEDITACI

Antistresová meditace

Okamžité uvolnění a rozpuštění stresu i napětí

Náš vnitřní klid je ukryt přímo v nás. Antistresová meditace pomáhá zklidnit mysl a ponořit se do vnitřního klidu a míru. Sezení zahrnuje krátké povídání a po té individuálně přizpůsobenou praxi, která využívá dechu, přítomného okamžiku, pozitivních afirmací a pracuje s energií. Antistresová meditace kombinuje prvky klasické meditace, EFT a kvantové terapie. 
Stejně jako terapeutická meditace začíná sezení technikou vyvážení polarity v těle. Během dne je tělo vystaveno řadě elektromagnetických přístrojů, které mohou narušit správný tok energie v těle. Pomocí krátkého úvodního cvičení zajistíme, aby energie ve vašem těla proudila tak, jak má.
 
Terapeutická meditace je vhodná pro všechny věkové kategorie i těhotné ženy. Lekce je fyzicky nenáročná, převážnou část hodiny se sedí nebo leží.
 
Kontraindikace: Aktuální bakteriální či virová infekce, panická ataka, schizofrenie, mentální poruchy, hraniční poruchy, epilepsie.

 

Dopřejte si svou hodinovou meditaci a objevte pocity štěstí a radosti. Jedná se o individuální sezení přizpůsobené na míru. 

Získané poznatky můžete praktikovat i sami doma.

 

Cena individuální lekce (1 hod.): 1 200 Kč