•  

  Jak mi meditace změnila život

  O meditaci toho bylo napsáno už spousta. Meditace prospívá naší psychické pohodě, pomáhá nám udržet duševní i fyzické zdraví, rozjívet se po mentální stránce a dosahovat kvalitnějšího života. To všechno je pravda. Dnes jsem se rozhodla napsat svůj vlastní poznatek. A protože by to mohlo být na dlouho, tak to vezmu jen ve zkratce. 

  Když jsem začala meditovat, myslela jsem si, že mám tušení, co vše mi může meditace přinést. Dnes vím, že jsem tehdy tušila jen malý zlomek a že i teď ještě nemám jasno, kam až mě meditace zavede. V pozitivním slova smyslu samozřejmě. 

  Lidi, kteří mě znají, vědí, jaký jsem byla stresor. Kdysi mě stresovala opravdu všechno, od cesty metrem, přes mou práci, rande s novým přítelem, řízení auta či jakákoliv jiná situace, kterou jsem nemohla mít plně pod kontrolou nebo jsem jí důvěrně neznala. Když se dnes ohlédnu zpět, uvědomuji si, že jsem byla ve stresu skoro pořád. 

  Za rok a půl co medituji a věnuji se EFT a kvantové terapii se můj život hodně proměnil. Nejen že mám skvělou práci, kde si mých výkonů váží, s partenerem se již téměř nehádáme (jen občas a jen trochu :)), ale také prožívám mnohem více okamžiků radosti a klidu. Stále se učím. Učení je pro mě takový celoživotní proces. Ale dnes už dokážu přijímat věci tak, jak jsou, nelpím na detailech a nehroutím se z toho, že něco není tak, jak jsem si to přála. Učím se stále více plynout s životem a být klidná. Situace, které mě dřív rozhodily, jsou pro mě nyní naprosto pohodové. Například jsem zjistila, že i když jsem chodila na jednání k novým klientům, kde proti mě sedělo 8 cizích mužů, ani jednou jsem nezaváhala, dokonce mě ani jednou nenapadlo, že bych měla být nervózní. 

  Zkrátka a jednoduše můj život se proměnil neskutečným způsobem. Je mi dobře tady a teď i s vědomím, že přijde další změna a další vývoj. Věřím, že vše se děje pro mé dobro a vítám všechny změny ve svém životě. 

  Přeji i vám, ať vám meditace činí takovou radost jako mně a váš život se stane pohádkou, kteoru jste si vysnili. O tom zase až jindy. :) 

   

  Mějte krásné dny

  Lucka

Komentáře

 • (no comments)

Post Comments