PRO FIRMY
 
 
OBJEDNAT SE

Koučink & Terapie

Máte pocit, že jste se zasekli na místě? Že jen šlapete vodu, místo abyste se posouvali dál? Připadá vám váš život nudný, smutný a bez vyššího smyslu? Chcete žít naplno, v radosti, bezpečí, hojnosti a v harmonii sami se sebou? Chcete mít vyšší sebevědomí, spokojenější vztahy, zhubnout nebo si najít správného partnera? Chcete se zbavit negativních pocitů, fobií či jiných nepříjemných stavů? Jste připravení na změnu, ale nevíte, kde začít?

 

 

Mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou: můžete žít život, jaký chcete. A jednu ještě lepší: všechno je to ve vašich silách. Pokud se rozhodnete pro změnu, budu vaším průvodcem, koučem či terapeutem, který vám pomůže pochopit, proč se nyní nacházíte tam, kde jste, a hlavně, jak to můžete změnit. 

 

 

Koučink

Pomocí koučinku vám mohu pomoci najít nové cíle a cesty k jejich dosažení. Koučink je vhodný pro ty, kteří chtějí růst, mít kvalitnější vztahy i život, být spokojení sami se sebou a podávat dobré výkony ve své práci, případně zvládat všechny své životní role. V rámci koučinku využívám metody NLP (neuro-lingvistické programování) - je to soubor koučovacích technik a nástrojů k dosahování snů a cílů. 

 

 

Terapie

V rámci terapie kombinuji techniky, které se mi osvědčili - energetickou terapii, techniky emoční svobody (EFT), pracuji s meridiány a pozitivními afirmacemi. Terapie pomáhá tehdy, pokud jsou na cestě k vašemu cíli překážky, které je potřeba zpracovat a odstranit. Mohou to být stará traumata a nevhodné vzorce, které vznikly dávno v minulosti. Možná si je už ani neuvědomujete, přesto jsou to právě ony, které vás brzdí v radosti a spokojeném životě. 

Terapie probíhá v sedě a skládá se z rozhovoru, relaxace a samotné aplikace EFT či kvantové terapie, poklepávání na meridiánové body, vizualizací a dalších pomocných technik. 

 

 

Individuální sezení trvá 60 nebo 90 minut. 

Cena Terapie 60 min: 1 000 Kč

Centa Terapie 90 min: 1 500 Kč

 

Cena Koučinku 60 min: 2 000 Kč 

Cena Koučinku 90 min: 3 000 Kč

 

Když najdete spokojenost sami v sobě, je zbytečné hledat ji jinde.