PRO FIRMY
 
 
OBJEDNEJTE SE NA SVOU MEDITACI

Terapeutická meditace

Individuální sezení či lekce v malém počtu lidí

Terapeutická meditace kombinuje prvky klasické meditace s terapeutickými technikami vycházející z EFT (Technika emoční svobody) a KMT (Kvantová molekulární psychologie). Tak jako pečujete o své tělo, je potřeba dopřát odpočinek a správný trénink také své mysli.
 
Během lekce vás čeká cesta do vašeho vlastního nitra, zklidnění mysli a otevření se na mentální úrovni. Každá hodina začíná technikou vyvážení polarity v těle. Během dne je tělo vystaveno řadě elektromagnetických přístrojů, které mohou narušit správný tok energie v těle. Pomocí krátkého úvodního cvičení zajistíme, aby energie ve vašem těla proudila tak, jak má. Dále se můžete těšit na okysličení těla pomocí správného dýchání, vizualizace a pozitivní afirmace, to vše za doprovodu příjemné nerušivé hudby. Z lekce budete odcházet odpočatí, klidní a spokojení.
 
Terapeutická meditace je vhodná pro všechny věkové kategorie i těhotné ženy. Lekce je fyzicky nenáročná, převážnou část hodiny se sedí nebo leží.
 
Kontraindikace: Aktuální bakteriální či virová infekce, panická ataka, schizofrenie, mentální poruchy, hraniční poruchy, epilepsie.

 

Indivuduální lekce určené pro 1 - 2 osoby dle domluvy. 

 
Cena individuální lekce (1 hod.): 1 000 Kč / osoba